Hakkımızda - Can Lokma - Karabağlar/İZMİR - 0533 034 79 42
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

 

Kızınız ya da oğlunuz mu evleniyor, torunlarınızın sünnet düğünümü var, istediğiniz bir iş hayırla mı sonuçlandı, özel bir duanız vardı da o kabul mü oldu? Bu ve bunun gibi güzel anılarınızı taçlandırmak hem mutlu olup hem de mutlu etmek için Can lokma hizmetinizde.   Tadına doyamayacağınız lezzetler burada.  Lokma, tavuklu pilav, aşure, helva gibi el yapımı lezzetleri en güzel damak tatlarıyla siz misafirlerimize sunuyoruz.

 

İzmir Lokma sektörü kapsamında hizmet verdiğimiz lokmacılık, firmamızın kaliteli sunumlarıyla adından söz ettirmektedir. Bu durumlarda en ideal hizmeti sağlayan firmamızı tercih edeceksiniz. Lokmalarımızın hafif olma özelliği yerken damağınızda tadının kalacağı ikram ettiğiniz misafirlerinizin tekrar tercih edeceği bir tat olarak akıllarda yer edecektir. Günümüzde hayır sahiplerinin özellikle lokma hayrını tercih etmesi artık bir gelenek haline gelmiştir.

 

 Artık günümüzde oldukça profesyonel olan bu sistem insanların yoğun ilgisiyle karşılanmaktadır.  İstediğiniz zaman irtibat numaralarımızdan rezervasyon yapıp gün kararlaştırabilirsiniz. İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Lokma dökerken kullandığımız ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullandığımızı belirtmek isteriz. İşini bilen elemanlarımız size ve değerli misafirlerinize doyumsuz lokma zevkini tattırmak için en özel şekilde hijyen ve temizlik kurallarına dikkat ederek çalışmaktadır. Çünkü lokma yapımı bir emek ve hizmet dolayısı ile bir ekip işidir. Bu sektörde biz de varız diyerek sizleri bekliyoruz.

 

 

izmir karabağlar lokma dökümü,izmir karabağlar lokma döküm hizmeti,izmir karabağlar lokmacı,izmir karabağlar lokmacılar,izmir karabağlar hayır lokması dökümü,izmir karabağlar lokma dökülür,izmir karabağlar seyyar lokma dökümü,izmir karabağlar lokma döküm,izmir karabağlar lokma firmaları,izmir karabağlar lokma döküm firmaları,izmir karabağlar en iyi lokma dökümü,izmir karabağlar uygun fiyata lokma dökümü,izmir karabağlar lokma döküm fiyatları,izmir karabağlar seyyar lokmacı,izmir karabağlar 52 sine lokma dökümü,izmir karabağlar cemiyet lokması dökümü,izmir karabağlar özel günlere lokma dökümü,izmir karabağlar mobil lokmacı,izmir karabağlar en yakın lokmacı,izmir karabağlar hayır lokmacısı,karabağlar lokma dökümü,karabağlar lokma döküm hizmeti,karabağlar lokmacı,karabağlar lokmacılar,karabağlar hayır lokması dökümü,karabağlar lokma dökülür,karabağlar seyyar lokma dökümü,karabağlar lokma döküm,karabağlar lokma firmaları,karabağlar lokma döküm firmaları,karabağlar en iyi lokma dökümü,karabağlar uygun fiyata lokma dökümü,karabağlar lokma döküm fiyatları,karabağlar seyyar lokmacı,karabağlar 52 sine lokma dökümü,karabağlar cemiyet lokması dökümü,karabağlar özel günlere lokma dökümü,karabağlar mobil lokmacı,karabağlar en yakın lokmacı,karabağlar hayır lokmacısı,izmir lokma dökümü,izmir lokma döküm hizmeti,izmir lokmacı,izmir lokmacılar,izmir hayır lokması dökümü,izmir lokma dökülür,izmir seyyar lokma dökümü,izmir lokma döküm,izmir lokma firmaları,izmir lokma döküm firmaları,izmir en iyi lokma dökümü,izmir uygun fiyata lokma dökümü,izmir lokma döküm fiyatları,izmir seyyar lokmacı,izmir 52 sine lokma dökümü,izmir cemiyet lokması dökümü,izmir özel günlere lokma dökümü,izmir mobil lokmacı,izmir en yakın lokmacı,izmir hayır lokmacısı, lokma dökümü, lokma döküm hizmeti, lokmacı, lokmacılar, hayır lokması dökümü, lokma dökülür, seyyar lokma dökümü, lokma döküm, lokma firmaları, lokma döküm firmaları, en iyi lokma dökümü, uygun fiyata lokma dökümü, lokma döküm fiyatları, seyyar lokmacı, 52 sine lokma dökümü, cemiyet lokması dökümü, özel günlere lokma dökümü, mobil lokmacı, en yakın lokmacı, hayır lokmacısı,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014